سایت خوبینه، پایگاهی محتوا محور در حوزه اجرایی صنعت ساختمان است. یکی از وظایف اصلی تیم خوبینه تدوین و تولید محتوا در زمینه ساختمان بوده و این مهم با تلاش شبانه روزی متخصصین حاضر در خوبینه تا کنون در سه بستر “دانشنامه”، “تجربیات” و “جالبینه” (که در منوهای اصلی سایت با همین اسامی ملاحظه می گردد) آغاز شده است. گستردگی دانش ساختمان و اجزای آن به حدی است که تمام تلاشی که خوبینه تا کنون به آن همت گمارده، چون بنا نهادن شالوده ی یک ساختمان است. شالوده ای که بنای استوارِ بر آن را مخاطبین متخصص خوبینه خواهند ساخت. لذا دستان گرم شما را برای تولید محتوا در اولین پایگاه علمی-اجرایی اجزای ساختمان به گرمی می فشاریم.
شما می توانید مطالب خود را در بخشهای مختلف برای تیم های فنی خوبینه ارسال نموده تا پس از بررسی آن، در کنار سایر مطالب نگاشته شده در اختیار عموم قرار گیرد.

 • مشارکت در تولید محتوا برای تجربیات

  ثبت تجربه
  این بخش به مدیریت تـجـربـیـات ساختمانی اختصاص دارد. مخاطبین، تجربیات ساختمانی خود در زمینه اجرا، قرارداد، بروکراسی ساخت و سایر موارد اجرایی را در فرم مربوط به تجربیات٬ درج نموده و پس از بررسی و ویرایش توسط تیم فنی خوبینه، به نام نویسنده در دسته بندی مناسب خود برای مطالعه سایرین قرار داده می شود. ادامه…

  یک گروه از موضوعات و سرفصل های تجربیات را انتخاب کنید

  لطفا متن نگاشته شده حداکثر در ۶ خط درج شود. مناسب است این متن شامل تجربه ی مورد نظر، فواید یا مضرات فنی و اقتصادی آن و پیشنهادات مشخص اجرایی برای بهبود فنی یا (و) اقتصادی آن فرایند باشد

  اطلاعات فردی
  انتخاب مسیر …

  حداکثر سایز 100 KB

  لطفا صبر کنید

 • مشارکت در تولید محتوا برای دانشنامه

  مشارکت در تولید محتوا دانشنامه
  محتوای مطالب دانشنامه با دقت و وسواس نسبتا زیادی تدوین شده است. این مقالات در فرمت هایی یکسان ویرایش گردیده که بر روی سایت قابل ملاحظه هستند. در صورت تمایل به ارسال مقالات با موضوعات ساختمانی برای بخش دانشنامه (که ترجیحا آن موضوع هنوز بر روی سایت قرار نگرفته است)، خواهشمندیم فرمت مقالات موجود را ملاحظه فرمایید و حتی المقدور مطابق با این فرمت، متون خود را به صورت فایل متنی برای تیم فنیِ بررسی کننده ارسال نمایید. پس از تایید و ویرایش های احتمالی متن ارسال شده، هر مقاله با نام نویسنده آن بر روی سایت خواهد رفت:
  انتخاب مسیر …

  میتوانید فایل ورد و متون خود را قرار دهید و ارسال نمایید

  همچنین خوبینه از علاقه مندان و متخصصین امر دعوت می کند در صورتی که پس از مطالعه مقالات منتشر شده بر روی سایت نظرات تکمیلی و اصلاحی دارند، مطالب خود را در فیلد "ارسال دیدگاه" که در انتهای هر مقاله آمده است درج نمایند.
  لطفا صبر کنید

 • مشارکت در تولید محتوا برای جالبینه

  مشارکت در تولید محتوا جالبینه
  بخش جالبینه، حاوی مطالب جالب و خواندنی در حوزه ی ساختمان است. شما نیز می توانید به دوستانتان در این بخش بپیوندید. برای این منظور موارد مناسب را در حد امکان در فرمتی شبیه به سایر مطالب جالبینه و به صورت یک فایل متنی، ارسال نموده تا پس از تایید و ویرایش، با نام نویسنده در بخش جالبینه ارایه گردد:
  انتخاب مسیر …

  میتوانید فایل ورد و متون خود را قرار دهید و ارسال نمایید

  لطفا صبر کنید